AKIN’DAN UĞUR’A TEŞEKKÜR

 Tarih: 06-04-2018 14:10:16

AKIN’DAN UĞUR’A TEŞEKKÜR

 

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir milletvekili Ahmet Akın,Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur'a teşekkür etti.

 

Akın,2013’ten bu yana Balıkesir sanayisine katkılarından dolayı Uğur’a teşekkürlerini iletti.

 

İkili , Organize Sanayi Bölgesi’ndeki gelişmeleri değerlendirdi.

 

BSO Başkanı Uğur öncülüğünde özellikle 2017’de yaklaşık 700 milyon TL’lik bir yatırımın Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’ne kazandırılması ile ilgili katkılarından dolayı tebriklerini ileten Milletvekili Akın,yapımı süren fabrikalar ve devam eden gelişmeler ile ilgili bilgi aldı.

 

2018 yılında Balıkesir OSB’de hizmete açılacak firmaların kent ekonomisinin yansıra ihracat ve istihdama önemli katkı sağlayacağı vurgulandı.

 

Milletvekili Akın, son beş yılda şehirde üretim ,sanayi , lojistik anlamında önemli projeler ortaya koyan ve gümrük açılması için stratejik adımlar atan, sanayici ziyaretleri ile sık sık iş üreticinin nabzını tutan  Uğur’un 13 Nisan’da yapılacak Sanayi Odası başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olmayacağını açıklaması ile ilgili görüşlerini bildirdi.

 

Akın , geçtiğimiz günlerde “sosyal ve siyasi hayatta bazen de virgül koymayı bilmek gerekir” sözleriyle yeniden aday olmadığını duyuran Uğur’a mevcut ortamda en verimli döneminde makamını bırakma erdemi göstermesinin pek çok siyasetçiye örnek teşkil ettiğini kaydetti.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI