AVLU'DAKİ BİLARDO ŞAMPİYONASINA BÜYÜK İLGİ

 Tarih: 14-10-2017 08:29:03

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un hayat bulan vizyon projelerinden olan Avlu Balıkesir’deki Kongre Merkezi ilk etkinliğine ev sahipliği yaptı. Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 3. Etap Müsabakaları Avlu Balıkesir’de başladı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un hayat bulan vizyon projelerinden olan Avlu Balıkesir’deki kongre merkezi ilk etkinliğe ev sahipliği yaptı. Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 3. Etap Müsabakaları Avlu Balıkesir’de başladı. Bir hafta sürecek olan ve Dünya Şampiyonaları’nda dereceler elde eden sporcularında katıldığı şampiyonanın ilk gününde Başkan Uğur, bilardo ustalarını yalnız bırakmadı. 600’e yakın sporcunun mücadele ettiği müsabakayı bir süre izleyen Başkan Uğur, sporculara başarılar diledi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi belediyesi destekleriyle düzenlenen müsabakalar 20 Ekim tarihine kadar sürecek. Müsabakalarda Büyükler, kadınlar ve gençler kategorilerinde olmak üzere 600’e yakın sporcu mücadele edecek. 

Turnuvanın ilk gününde kıran kırana devam eden ve gecenin geç saatlerine kadar süren müsabakalar sonunda galip gelen sporcular bir üst tura yükseldi.

Balıkesir'de ilk kez düzelenen ve vatandaşlarında yoğun ilgi göstererek tribünleri doldurduğu şampiyonada bilardocuları yalnız bırakmayan sporcu yakınlarıda tribünlerde büyük heyecan yaşadı.

ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI