AVLUDA MARKA BAYİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN BEKLENEN AÇIKLAMA

 Tarih: 16-05-2017 18:11:00  -   Güncelleme: 17-05-2017 19:28:34

DÜNYA MARKALARI AVLU'YA GELİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projesi  Çay Deresi Rekreasyon  alanında bulunan  ‘Avlu Balıkesir'  in yapımında sona geliniyor..

Ramazan ayında Balıkesirlilerin buluşma noktası olacak projenin şimdilerde son rötuşları yapılıyor.

Tüm Balıkesir’in merakla beklediği alanda peyzaj düzenlemeleri sürüyor..

Proje içindeki gölete su doldurma işlemleri tamamlandı.. Bir bölümünün Ramazan ayında hizmete girmesi ile şehrin nefes alacağı bir mekan olacak olan Avlu,tamamının açılması ile de dünyaca ünlü markaları kent sakinleri buluşturacak..

Proje ile ilgili TV100 mikrofonlarına bilgi veren Avlu Balıkesir Yatırımcı Firma Genel Müdürü Beytullah Aksoy,alandaki çalışmalar sona erdiğinde dünyaca ünlü fimaların avm bünyesinde Balıkesirliye hizmet sunacağını belirtti..

Aksoy ,ayrıca Avlu Balıkesir’de yer alacak markaların bayiliğini yapmak isteyen vatandaşların http://www.avlubalikesir.com/  adresinden başvuru yapabileceklerini belirtti.Başvuran girişimciler mağaza kiralayabilecek,ulusal markaların Balıkesir'deki şubesi olma hakkı elde edebilecek..

Aksoy'a göre, doğa ile iç içe alışveriş yapma imkanı bulunacak bir yer olan Avlu'da , ilerleyen dönemde nice evlilik tekliflerinin yapılacağı , bebeklerin ilk adımlarını atabileceği, vatandaşın arkadaş çevreleri ile sosyal bir yaşam sürebileceği mükemmel bir proje hayata geçecek..Avlu'da çeşitli kültür -sanat etkinlikleri , konserler , kahve,çikolata festivalleri ve yurtdışı ile yurt içinde dzüenlenen organizasyonlar da yer alacak..

Ticari alanları,fuar ve kongre   merkezi,sinema salonu, çay deresi terasları gölet ve havuz sahnesi,çim anfi,mini golf sahaları ile 240 bin metrekare alanda hizmet verecek proje şehrin cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor..

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI