BAŞKAN UĞUR,SUSURLUK'TA YENİ DOĞAN ZEYNEP SU BEBEĞİ ZİYARET ETTİ

 Tarih: 12-11-2016 15:12:33

BAŞKAN UĞUR'DAN “MERHABA BEBEK” ZİYARETİ...

BAŞKAN UĞUR, SUSURLUK'TA YENİ DOĞAN ZEYNEP SU BEBEĞİ ZİYARET ETTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Susurluk ilçesindeki bir aileye, “Merhaba Bebek” ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor “ projesinin 7. durağı olan Susurluk’ta, yeni doğan Zeynep Su bebeği ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Susurluk BüyükAile final programında Susurluklular ile buluşan Başkan Uğur, etkinliklerin ardından yeni doğum yapmış olan Gülden-Yücel Zoroğulları çiftini  evlerinde ziyaret ederek dünyaya yeni gözlerini açan kızları  Zeynep Su bebeği sevdi, Zoroğulları çiftini tebrik etti. Anneye ' Merhaba Bebek ' paketini de veren Başkan Uğur, “Merhaba Bebek projemiz kapsamında Susurluk ilçemizde Gülden – Yücel çiftinin kızı Zeynep Su bebeğe ziyarette bulunduk. Ailesine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Allah analı, babalı büyütsün” dedi.

Susurluklu Gülden ve Yücel Zoroğulları çifti ise Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken, Merhaba Bebek projesinin çok güzel bir proje olduğunu belirterek Başkan Uğur'a teşekkür ettiler. Merhaba Bebek ziyaretinde Başkan Uğur'a, Susurluk Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu da eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi'nin örnek projelerinden olan Merhaba Bebek projesi kapsamında her gün düzenli olarak Beyaz Masa uzman ekipleri tarafından merkez ve ilçelerde gerçekleşen doğumlarda aileleri hastanelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur adına ziyaret edip selamıyla birlikte Merhaba Bebek hediye paketini takdim ediyorlar. Düzenli olarak devam eden proje kapsamında bugüne kadar binlerce aileye Merhaba Bebek ziyareti gerçekleştirildi. 

  Kaynak: ÖZEL HABER
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI