BAŞKAN YAVAŞ’TAN PERSONELE VE SINDIRGI HALKINA TEŞEKKÜR

 Tarih: 28-09-2017 12:19:09

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 19. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı Kültür ve Sanat Günleri katılımcıların büyük beğenisini toplamıştı.

Yağcıbedir halılarından hikayesini alan, sanattan spora birçok öğeyi içerisinde barındıran festivale yerli esnaf ve halk da sahip çıkmış, herhangi bir organizasyon şirketine gerek duymaksızın Sındırgı Belediyesi personelinin özverili çalışması ile muhteşem bir şekilde festival tamamlanmıştı.

İlçe adına tebrikleri kabul eden başkan Yavaş da soluğu personelin ve vatandaşların yanında aldı. Bir taraftan saha çalışmalarını inceleyen başkan Yavaş hem yerli halkla buluşmalarını sürdürüyor, hem de bire bir olarak belediye personeline teşekkür ediyor.

Birlikte kocaman bir aile olduklarını belirten Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş “ Halkımızın bu işi sahiplenmesi ve personelimin özverili çalışmaları ile unutulmaz anlara imza atılan bir festivali geride bıraktı. Düne kadar nasıl olur diye düşünürken, şimdi gördük ki halkımız da artık bu işi sahiplendi. Personelimiz var gücü ile çalıştı. Sanattan spora birçok dalda etkinliğin aynı anda yer aldığı ve her kesime hitap eden festivalimizi güzel bir şekilde sonlandırdık. Şimdi hem teşekkür zamanı hem de eksiklikleri tespit etme zamanı. Turizmle gelişen ilçemizde daha güzel organizasyonlara imza atarak ziyaretçi sayısını arttırmak için özelştiri yapmamız gerekiyor. Bunun için yine personelimiz, vatandaşlarımız, kamu kurum ve kuruluşları arasında istişareleri sürdürüyoruz. Gerek sponsor olarak maddi destek sağlayan gerekse meydanları dolduran esnafımıza, halkımıza, festivalimizi onurlandıran valimiz Sn. Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur başta olmak üzere, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, dışarıdan gelen ziyaretçilerimize, STK’larımıza, basın mensuplarımıza, vatandaşlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, üstün gayret sarfeden personelime ve ismini sayamadığımız kim varsa ayrı ayrı teşekkürler. Doğal Şehir Sındırgı’da bir sonraki Kültür ve Sanat buluşmasında görüşmek dileğiyle, bu şirin ilçeye herkesi bekliyoruz.” Dedi.

 

  Kaynak: Haber Merkezi
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI