"BENİ TATİLE GÖNDERECEĞİNİ SÖYLEYİP,BALIKESİR’E GÖNDERDİ"

 Tarih: 06-06-2018 15:47:00  -   Güncelleme: 06-06-2018 15:48:39

GENÇ KIZ FUHUŞ ÇETESİNİN ELİNE DÜŞTÜ

BENİ TATİLE GÖNDERECEĞİNİ SÖYLEYİP,BALIKESİR’E GÖNDERDİ

Sivas'ta bir lisenin hemşirelik bölümünden mezun olan 20 yaşındaki H.Y. adlı genç kız, hayatının baharında fuhuş zorbalarının ağına düştü.

MADDİ SEBEPLERDEN ÜNİVERSİTEYE GİDEMEDİ

İstanbul'da kazandığı üniversiteye maddi nedenlerden gidemeyince bir AVM'de işe başlayan H.Y., bir arkadaşı aracılığıyla Y.A. adlı kadınla tanıştı.

Kendisine kol kanat geren kadının evinde kalması yönündeki davetini kabul etti ancak bir süre sonra 'bu eve katkın olmalı' bahanesiyle fuhuş yapması yönünde baskıyla karşılaştı.

Bu teklifi asla kabul etmeyeceğini söylemesine rağmen kendisi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarındaki cinsel içerikli konuşmaları bahane edilerek tehdit edildi. H.Y., "Çok çaresizdim, elimden bir şey gelmiyordu. Eve gelenlerle birliktelik yaşamadım ancak alkol alıp bana dokunuyorlar, karşılığında Y.A.'ya paralar veriyorlardı" dedi.

"ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMLA TEHDİT ETTİ"

H.Y. şöyle devam etti: "Kaçıp ailemin yanına sığındım. Ancak eve gelen adamlarla çıplak halde çekilmiş fotoğraflarımla beni tehdit etti. Yeniden yanına gittim.

"BANA TECAVÜZ ETTİ"

Beni tatile götüreceğini söyleyip, Balıkesir'deki C.İ.'nin yanına gönderdi. C.İ. bana tecavüz etti. Şikayetçi oldum. C.İ. beni bulup öldürmekle tehdit etti. Y.A. aracılığı ile C.İ. beni başka birine satmaya çalıştı.

"KÜÇÜK YAŞTA KIZLARI BİRİLERİNE PAZARLIYORLAR"

4 bin lira karşılığında 50-60 yaşında bir adama beni pazarladılar. C.İ. hakkında benden uzaklaştırma kararı çıkarıldı, buna rağmen karakolun arkasında yakalayıp darp etti. Hayatım mahvoldu. Küçük yaşta kızları birilerine pazarlıyorlar. C.İ. gözaltına alındı. Y.A. ise hala aranıyor."

  Kaynak: haberler.com/balıkesir
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI