DURSUNBEY'DEN BALIKESİR'E EK TREN SEFERİ KONULDU

 Tarih: 05-04-2017 15:00:36

CUMHURBAŞKANININ MİTİNGİNE GİDECEKLER İÇİN ÖZEL TREN SEFERİ YAPILACAK

 

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 6 Nisan Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek miting için Dursunbey’den Balıkesir'e özel tren seferi düzenleneceğini belirtti. Mitinge trenle gitmek isteyen vatandaşlar saat 10.00’da kent meydanında bir araya gelecek.

 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 6 Nisan Perşembe günü Balıkesir’de gerçekleşecek olan mitinge Dursunbey’den binlerce vatandaş gidecek. Yoğun katılımın beklendiği miting için Dursunbey’den Balıkesir’e tren seferi düzenlenecek.

 


Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan yaptığı açıklamada, 6 Nisan Perşembe günü için bin kişilik tren’in Dursunbey’e tahsis edildiğini söyledi. Başkan Bahçavan yaptığı açıklamada; “Sayın Cumhurbaşkanımız bilindiği üzere Kuvayi Milliye Meydanı'nda Balıkesirli hemşehrilerimiz ile buluşacak. İlçemizden de binlerce vatandaşımız bu mitinge katılacak. Biz de bu kapsamda TCDD ile yaptığımız görüşme sonucu ilçemize özel bin kişilik tren tahsis ettirdik. Bu tren vatandaşlarımızı ücretsiz olarak mitinge götürüp getirecek. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız saat 10.00’da kent meydanında konuşlandıracağımız otobüslere binerek İstasyon mahallemize hareket edecekler. Mitingden sonra da Balıkesir Garından trene binip yine istasyondan otobüslerle ilçemize gelecekler” dedi.

 


Mitinge katılmak isteyen vatandaşlar saat 10.00’da kent meydanında bulunan otobüslerle İstasyon Mahallesi'ne hareket edecek.

 

  Kaynak: İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI