DURSUNBEY KAYMAKAMINA DUYGUSAL VEDA

 Tarih: 14-12-2016 14:03:28

DURSUNBEY KAYMAKAMINA DUYGUSAL VEDA

 

 Dursunbey Kaymakamlığı görevinden Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanan Yaşar Aksanyar’ı mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş uğurladı.

 

Dursunbey Kaymakamlığı görevinden Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanan Yaşar Aksanyar'ı mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş uğurladı.

 

2012 yılından bu yana Dursunbey Kaymakamlığı görevini yürüten Yaşar Aksanyar, Kaymakamlar Kararnamesi ile Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret eden Kaymakam Yaşar Aksanyar, bugün Dursunbey'e veda etti. Kaymakamlık hizmet binası önünde onlarca vatandaşın katıldığı veda töreninde duygusal anlar yaşandı.

 

Görevi boyunca vatandaşlar ve kurumlarda ki personeller ile samimi bir ilişkisi olan Kaymakam Aksanyar ile vedalaşmaya çeşitli kurumlarda görevli onlarca personel ile Dursunbeyli vatandaşlar katıldı. Herkes ile tek tek vedalaşan Kaymakam Yaşar Aksanyar, göz yaşlarına hakim olamazken, Kaymakam Aksanyar uzun mesai harcadığı Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ile uzun süre sarıldı. Herkes ile vedalaşan Kaymakam Yaşar Aksanyar vatandaşlardan helallik istedi. Eşi ve çocuklarının da göz yaşları ile veda ettiği Dursunbey'de Kaymakam Yaşar Aksanyar, dualarla uğurlandı.

  Kaynak: haberler.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI