HIRSIZLIĞI SALONUN ORTASINA YAPILAN İNSAN DIŞKISI ÇÖZECEK!

 Tarih: 24-12-2017 13:39:55

HIRSIZLIĞI SALONUN ORTASINA YAPILAN

İNSAN DIŞKISI ÇÖZECEK!

 

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde sahil şeridindeki yazlıkları adeta talan eden hırsızlar bu sefer tongaya düştü.

Girdikleri evlere çaldıkları eşyaların yanı sıra zarar da veren hırsızlar son olarak bir yazlığın salonuna dışkılarını yapınca yakayı ele verdi.

Dışkıyı kriminal laboratuvarda inceleyip DNA örneklerinden zanlıyı tespit eden jandarma, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, Ayvalık ilçesi Altınova Mahallesi sahil mevkiinde bulunan yazlıklara gözünü kestiren hırsızlar, son bir ayda Tatlısu, Melyas, Martı ve Öğretmenler sitelerinde 21 evi soydu. Yorgun sitesinde de dün geçtiğimiz hafta 7 ayrı eve giren kimliği belirsiz hırsızlar, yazlık evlerdeki elektronik eşyaları çaldı. Hırsızların girdikleri evlerde buzdolaplarında buldukları yiyecekleri yedikleri tespit edilirken, evlerden birinin salonunun ortasına hırsızlar tarafından yapıldığı tahmin edilen insan dışkısı incelemeye alındı. Dışkıdan alınan numuneyi kriminal laboratuvara gönderen jandarma, çıkan DNA örneklerinden zanlıyı tespit etti. Kimliği belirlenen ancak gizli tutulan hırsızı yakalamak için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı öğrenildi.

  Kaynak: Haberler.com/Balıkesir
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI