KEPSUT MESLEK YÜKSEKOKULU'NA YENİ BİR BÖLÜM GELİYOR... İŞTE O BÖLÜM

 Tarih: 25-01-2017 11:35:46


REKTÖR ÖZDEMİR, BAŞKAN CANKUL'U ZİYARET ETTİ

 

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul'u makamında ziyaret etti ve müjdeyi verdi.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan İsmail Cankul, BAÜN akademisyenlerini ağırlamaktan onur duyduğu söyledi. BAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya ve Kepsut Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat Doğdubay’ın da bulunduğu ziyarette BAÜ Rektörü Kerim Özdemir, önümüzdeki eğitim-öğretim yılında Kepsut ilçesine yeni bir bölüm açacakları müjdesini verdi. Yeni dönemde İlçeye Bankacılık ve Sigortacılık bölümü açılacağını ve bu bölüme öğrenci alacaklarını ifade eden Rektör Özdemir, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’a bölümün açılmasında gösterdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyarette konuşan Başkan Cankul, “Kepsut Balıkesir’in vefalı yurdu. İlçemizin gelişip büyümesinde Balıkesir Üniversitesinin açacağı yeni bölümlerin katkısı olacak. İlçemiz Balıkesir ve Üniversite Çağış kampusüne yakın bir ilçe. Uzun yıllardır, Meslek Yüksek Okulun’da özlemini duyduğumuz yeni bölümlere önümüzdeki yıl kavuşmuş olacağız. Türkiye’nin geleceği gençlerimizin Kepsut’e eğitim öğretim görerek geleceğe hazırlanması bizleri mutlu ediyor. Belediye olarak eğitim-öğretime her zaman destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Ziyaretin ardından Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Rektör Kerim Özdemir ve beraberindeki heyet ile birlikte Kepsut MYO’da incelemelerde bulundular.

 

 

  Kaynak: HABERCİ GAZETESİ
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI