PİDE FİYATINI 1 LİRAYA İNDİRDİ

 Tarih: 19-05-2018 12:35:09

Sene başında müşterilerine teşekkür etmek amacıyla 1 liralık ekmeği aynı gramajla 75 kuruştan satmaya başlayan Burhaniye ilçesindeki bir unlu mamuller işletmecisi, şimdide 1 buçuk liradan satılan Ramazan pidesini 1 liradan aynı gramajla satıyor.

 

Nesillerdir süregelen atalarının mesleğini devam ettiren Burhaniye ilçesindeki unlu mamuller ustası ve ünlü bir zincir markanın işletmecisi Abdurrahim Gülen, yıllardır markasına güvenerek alışverişlerini kendi işletmesinden yapan ilçe halkına farklı bir yöntemle teşekkür etmeye çalışıyor. İlçe halkına teşekkür etme yöntemini ekmek fiyatını düşürerek bulan Abdurrahim Gülen, yaklaşık 6 aydır hayır duaları alıyor. Ramazan ayında da tüm vatandaşların Ramazan pidesi yemesini isteyen işletmeci, piyasada 1 buçuk liradan satılan pideyi aynı gramaj ile 1 liradan satıyor.

Ramazan pidesinin 1 liradan satılıyor olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade eden ilçe sakinleri, Gülen ve ekibine hayır duaları ediyor. TV100 mikrofonlarına konuşan müşteriler, Abdurrahim Gülen’e teşekkür etti. Gülen ise, düşük fiyatla ürün satmaktan dolayı zarar etmediğini ve bereketli bir dönem yaşadıklarını ifade etti.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI