UÇAKTA GÖBEK ATIP EĞLENİYORLAR

 Tarih: 10-11-2017 08:20:33

BU UÇAKTA GÖBEK ATIP EĞLENİYORLAR

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı karşısında bulunan Airbus A340 tipi yolcu uçağında Perşembe günleri düzenlenen kadınlar matinesinde buluşan 150 bayan, halaylar çekiyor ve göbek atıp eğleniyor.

Uzun yıllar Türk Hava Yolları’nda görev yaptıktan sonra uçuş ömrünü tamamlayarak emekliye ayrılan Airbus A340 tipi yolcu uçağı, 2 yıldır Türkiye’nin en büyük uçaktan oluşan restoran ve düğün salonu olarak hizmet veriyor. Edremit Körfezi’ndeki bir çok restoran ve lokantaya oranla ucuz fiyatlarla hizmet veren uçak restoranda Perşembe günleri kadınlar matinesi düzenlenmeye başlandı. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nın karşısında bulunan uçak restorana gelen yaklaşık 150 kadın, gün boyu canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı buluyor. Edremit ve Burhaniye ilçelerinin ortasında ve ana yol kenarında olması nedeniyle şehir merkezinden uzak, farklı bir ortamda eğlenmenin keyifli olduğunu söyleyen kadınlar, körfezdeki tüm kadınları matineye davet etti.

Hostes kıyafetli servis mürettebatı ile uçuşa hazır bir izlenim oluşturan uçak restoranda akşam saatlerine kadar gönüllerince eğlenen kadınlar, hava almak için de uçağın kanatları üzerinde inşa edilen balkonlara çıkıyor. Çok sayıda kadının aynı anda göbek atıp eğlenmesinden dolayı, uçak zemine sabitlenmesine rağmen sallanıyor. Yetkililer, uçağın her türlü koşula uygun olarak dizayn edildiğini ve şiddetli fırtınalara bile yüzde yüz dayanıklı olduğunu ifade etti.

Airbus A340 tipi yolcu uçakları, halen dünyadaki bir çok hava yolu şirketi tarafından uluslar arası uçuşlarda kullanılırken, Türkiye’de yerde hizmet gösteren tek Airbus A340 tipi uçak Balıkesir’de bulunuyor. Restoran uçak, Edremit Körfezi’ni İzmir ve Çanakkale’ye bağlayan E-87 Karayolu üzerinde olması nedeniyle çok sayıda yerli ve yabancı turistin de ilgisini çekiyor.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI